Účast ve finále si zajistilo osm nejlepších celků: Nové Domky, Terešov, Boletice, Praha-Čakovická, Střílky, Dřevohostice, Chvalčov a pořádající Kutná Hora.
Finále probíhalo za slunečného počasí na hřišti oddílu házené TJ Sparta Kutná Hora. Hrálo se systémem každý s každým a ani jeden z týmů se nevyvaroval ztráty bodů. Na druhou stranu ani jeden tým nezůstal bez vítězství, což svědčí o velké vyrovnanosti této soutěže. Nejvíce fotbalového umění prokázali hráči VÚ Chvalčov, kteří si dokázali v rozhodujícím zapase poradit s domácí Kutnou Horou 2 : 1. Kutná Hora, přestože předváděla nejlíbivější a hlavně nejútočnější fotbal obsadila druhé místo pouze díky horšímu vzájemnému zápasu. Na třetím místě skončilo družstvo VÚ Střílky. Nejlepším střelcem turnaje se stal Miroslav Šetina z týmu VÚ Kutná Hora, který vstřelil 22 branek v sedmi utkáních.

Je nutné připomenout, že přestože se jednalo o vypjaté a velmi vyhecované zápasy, hrály se většinou velmi slušně a v duchu fair play. Všechna utkání s velkým přehledem řídili pánové Blahník, Kratochvíl a Rynda.