VYBRAT REGION
Zavřít mapu

Autokemp Malešov nabízí bezbariérový přístup i spoustu možností, jak naložit s volným časem

Malešov/ Automotoklub Malešov má bezbariérový přístup. Nabízí ubytování ve stanech, karavanech a 21 chatkách po 2, 3, 4 nebo 5 lůžkách skapacitou 82 osob. Dvacet dva přípojek elektrické energie. Sociální zařízení je společné. Nelze platit kartou. Kdispozici je teplá voda, pitná voda, kuchyňka, lednice, elektřina, koupání, ohniště, televize, společenská místnost. Chatky selektřinou a lůžkovinami. Parkoviště u chatky a u stanu. Hřiště na volejbal, nohejbal a stolní tenis. Možnost koupání vrybníku, rybaření a půjčení sportovního náčiní. Mobilní signál na Eurotel, T-mobile, Oskar.

30.6.2008
SDÍLEJ:

Automotoklub Malešov nabízí nejen bezbariérový přístup, ale také spoustu možností jak naložit s volným časem.Foto: DENÍK/Michal Bílek

Provozní období: 15. května - 15. září
Recepce: 8:00 – 22:00 hodin
Restaurace: 8:00 – 21:00 hodin
Web: www.c-box.cz/kemp
Telefon: +420 327 595 386
Telefon: +420 607 645 656

Adresa:
Malešov
285 41 Malešov

Ceník

Den v kempu pro rodinu s jedním autem, stanem, dvěma dětmi do 15 let, jedním psem a přípojkou na elektřinu vyjde na 435 Kč.

Osoba 65 Kč/den
Děti (6-15 let) 45 Kč/den
Zvíře 50 Kč/den
Auto 55 Kč/den
Motocykl 40 Kč/den
Mikrobus 60 Kč/den
Autobus 100 Kč/den
Stan 60 Kč/den
Obytný přívěs 85 Kč/den
Nákladní přívěs 30 Kč/den
Elektrická přípojka 50 Kč/den

Chatová osada:
Staré chaty (lůžko) 150 Kč /den
Nové chaty (lůžko) 160 Kč/den
Chata Inovec (lůžko) 80 Kč/den
Příplatek za ubytování 20 Kč/noc
Příplatek za ledničku 40 Kč/den
Zvíře v chatě 50 kč/den

Půjčení sportovního náčiní:
Stolní tenis 20 Kč/hodina
Líný tenis 20 Kč/hodina
Kopací míč 20 Kč/hodina
Míč na basket 10 Kč/hodina

Poplatek z přechodného ubytování Obecnímu úřadu v Malešově je 10 Kč.
Držitelé průkazu ZTP mají psa jako průvodce zdarma, členům ÚAMK a majitelům mezinárodních karnetů poskytují slevu ve výši 10 %. Sleva se neposkytuje z dávky OU, přípojky el. energie a příplatku za umístění ledničky v chatě.

Tipy na výlet

Sedlec – Kostnice (7.2 km)
Nedaleko centra v Kutné Hoře je možné objevit kuriózní místečko které se nazývá Kostnice. Je to kaple, jejíž výzdoba je vytvořena výhradně z lidských kostí. Toto místo je hojně navštěvováno turisty nejen z Čech.

Stříbrné doly (6.2 km)
Navštívíte-li město Kutnou Horu, určitě si nenechte ujít jedinečnou příležitost prohlídky stříbrných dolů. Vybaveni plášti, helmami a baterkami sfáráte 30 pod zem a zažijete pocity středověkých havířů.

Nové Dvory (4.5 km)
Nedaleko silnice na dohled od zámku s unikátní arkádovou chodbou u Kovářského rybníka je možné nalézt tuto vodárenskou věž. Jedná se o barokní stavbu pocházející ze začátku 18. století.

Hrádek, Kutná Hora (0.8 km)
Původně dřevěná tvrz se strážní funkcí nad obchodní stezkou. Počátkem 14. století byl připojen opevněný dvorec nové mincovny. Po r. 1490 byl majitelem Janem Smíškem přestavěn na kamenný palác. Dnes je v objektu české gotiky expozice Českého muzea stříbra.

Malešov (0.3 km)
Tvrz postavna koncem 14. století, na místě skromnějšího sídla, kutnohorskou rodinou Ruthardovců, později uváděných z Malešova. V 18 stol. přestavěna na sýpku. Na přelomu 18. a 19. stol přistavěny zámecké objekty.

Sion (2.6 km)
Zřícenina gotického hradu, který byl založen r.1426-7 jako rezidence husitského hejtmana Jana Roháče z Dubé. R. 1437 byl hrad po 4 měsících dobyt královským vojskem a zanikl. Polookrouhlá zemní bašta umožnila použití děl, jedna z prvních svého druhu.

Kostel sv. Petra a Pavla, Čáslav (11.6 km)
Raně gotický kostel byl postaven koncem 13. st. na místě románského kostelíka. Z něj zůstal zachován portál a dnešní sakristie. Věž byla přistavěna r.1461-1506. R.1421 se zde konal tzv. čáslavský sněm. Byly zde nalezeny ostatky připisovány Žižkovi.

Čáslav, hradby (11.8 km)
Přemysl Otakar II.založil město Čáslav v pol.13. stol. Dodnes patrný gotický vnitřní půdorys, vymezen hradbami, zachované z jedné třetiny. Do města se vcházelo čtyřmi branami, nejlépe zachovalá je tzv. Otakarova věž, stávala při Brodské bráně.

Zbraslavice (11.3 km)
Nedaleko náměstí na západním konci Zbraslavic můžete objevit zbytky bývalé tvrze a v jejich sousedství v současnoti opravovanou budovu jednopatrového zámečku, který zde byl postaven jako náhrada staré tvrze v 18. století.

Zásmuky (14.8 km)
Renesanční zámek postaven kolem r. 1533 Adamem z Říčan. Od r. 1584 do r. 1635 byl majitelem Václav Michna z Vacínova. Třicetiletá válka zámek značně poškodila a jeho majitelem se stává Jan Rudolf ze Šternberka, jeho rodina zámek vlastnila 311 let.

Chlum u Čáslavi (17.1 km)

Hrad, kolébka mocného rodu Slavatů z Chlumu, byl založen na hradišti vladykou Blehem z Chlumu po r. 1276, rozšířen byl v 15. st., zničen za třicetileté války. Z rozsáhlého hradu dnes zbylo torzo paláce a trojice sklepních klenutých místností.

Hradenín (18.4 km)
Chátrající gotická tvrz z konce 14. století, upravena v pol. 15., v 16. a v 17. stol. Dochován vyzděný příkop, mohutná obdélná věž se zbytky kamenických článků, část hradeb s polygonální baštou, renesanční most.

Okolí kempu

Rybářské revíry

Vrchlice 3 (0.6 km)
Vrchlice 4 (0.6 km)
Vrchlice 1 (1.8 km)
Kouřimská 3 (7.6 km)
Klejnarka 1 (8.9 km)
Klejnarka 2 (8.4 km)
Sázava 7 P (10.1 km)
Měděnice (10.7 km)
Hodkovský potok 3 (11.1 km)

Hrady a zámky

Sion (2.6 km)
Hrádek (5 km) – hrad
Vlašský dvůr (5.2 km) – hrad
Hlízov (9.6 km) – zámek
Třebešice (8.3 km) – zámek
Kluky (7.1 km) – zámek
Úmonín (7.3 km) – zámek

Muzea

Kamenný dům Kutná Hora (5 km)
MUZ Kutná Hora (5.3 km)
Alchymie Kutná Hora (5.3 km)
Felixe Jeneweina Kutná Hora (5.2 km)
Českého venkova Nové Dvory (11.8 km)
Automobilových veteránů Chotusice (12.8 km)
Městské Čáslav (11.9 km)

Jana Vavřičková

Místo události:
30.6.2008 VSTUP DO DISKUSE
SDÍLEJ:
Závody hasičů v běhu na rozhlednu Vysoká
46

OBRAZEM: Hasiči soutěžili v běhu na rozhlednu

Slavnostní sklizeň vinice Pod Barborou v Kutné Hoře
42

Vinohrad Pod Barborou vydal plody letošní sezóny

Komise musely řešit neplatné voličské průkazy, ale i stěhování

Střední Čechy – Vše probíhalo standardně. Přesně s těmito slovy se ohlédla za hlasováním během parlamentních voleb ve Středočeském kraji Eva Jůzová, vedoucí oddělení správních agend Krajského úřadu Středočeského kraje. Podle jejích slov se na hejtmanství nedostaly informace o tom, že by se odehrálo něco mimořádného. „Nevíme o tom, že by někde zasahovala policie,“ konstatovala Jůzová k dění ve volebních místnostech.

FOTOGALERIE: Právě jsme se narodili!

Kutnohorsko /HLASOVÁNÍ/ - Vážení rodiče, díky vstřícnosti obou porodnic v Čáslavi a v Kolíně vám na našich stránkách přinášíme fotky nejmladších obyvatel regionu. Každý týden naši fotografové objíždějí spolupracující porodnice a fotí nově narozená miminka.

OBRAZEM: Druhý den parlamentních voleb na Kutnohorsku

Kutnohorsko - Přinášíme vám fotografie z volebních místností na Kutnohorsku i druhý volební den.

Lídr lidovců je v klidu, rodina ale ne

Kutná Hora – Není mnoho lídrů, kteří ještě nemají odvoleno. Jednička středočeské kandidátky KDU-ČSL, sociolog a poslanec Ivan Gabal, ale vše nechává na sobotu, kdy půjde volit s celou rodinou. Pátek strávil v Praze. A Deníku se svěřil, že po měsíci vstávání absentoval, takže volební skládačky vyrazil na Zličín rozdávat jen tým jeho spolupracovníků, který nazývá odvážnými kluky a holkami. I když sám na místě nebyl, ví, co se odehrávalo. „Zvládli rozdat 600 kusů; zájem asi roste a bude slušná účast,“ konstatoval.

Copyright © VLTAVA LABE MEDIA a.s., 2005 - 2017, všechna práva vyhrazena.
Používáme informační servis ČTK. Kontakt na redakci.
Publikování nebo šíření obsahu Denik.cz je bez písemného souhlasu
VLTAVA LABE MEDIA a.s., zakázáno.
Marketingové podmínky. Cookies. Zrušit oznámení