Kemp nabízí ubytování v některém ze čtyř bungalovů, nebo ve stanu na přilehlé louce. V době konání Sázavafestu jsou všechny čtyři buňky již rezervované, ubytování v této době je tak možné pouze ve stanech. Areál kempů nabízí také prostor pro obytné přívěsy, pro něž je připravena elektrická přípojka.

V tábořišti je možnost objednat si vystoupení kouzelníka pro skupiny.

K dispozici je pitná voda, sprcha, stánek s grilovanými kuřaty i občerstvení. Teplá voda je k dispozici za příplatek v jedné zdejší sprše, k níž je v kiosku k dispozici klíček. Platí se podle spotřebované vody. V umývárně je možnost pouze studené vody.

Areál dále nabízí možnost zahrát si kulečník, petanque, stolní tenis a další sporty. Pro děti se konají klaunská a kouzelnická vystoupení.

Kemp spolupracuje s půjčovnou lodí. Je zde možnost objednat si lodě nebo rafty. Po dohodě je možné také zprostředkovat vyjížďky na koních.

Adresa:
Tábořiště u Kouzelníka
U vlakové zastávky Kácov - zastávka, pod jezem vpravo

Telefon:

777 216 768

Provozovatel: Ing. Pavel Buchta, Kácov 221

Kiosek:

Denně 18 - 22 hodin

Denně možnost objednání rohlíků, koblih, koláčů.

Možnosti pro turisty:

Po dohodě exkurze s ochutnávkou v místním pivovaru. Možnost návštěvy blízké zříceniny Pustý hrad a Mariánského sloupu na náměstí v Kácově. Dále výlety na hrad v Českém Šternberku a zámky ve Vlašimi a Zruči nad Sázavou.

Zajímavost:

Obyvatelem kempu je i čtrnáctiletá krajta Oskar.

Ceník

Dospělí nad 15 let 35 Kč/noc
Děti do 15 let 25 Kč/noc
Stan 30 Kč/noc
Zvíře 20 Kč/noc
Auto os. 50 Kč/noc
Auto nákl. 80 Kč/noc
Vlek 20 Kč/noc
Obytný přívěs 80 Kč/noc

V době konání Sázavafestu jsou ceny vyšší.