Mireček Schüller světlo světa spatřil 29. července v Čáslavi. Z prvního syna se radují maminka Olga a tatínek Miroslav. Svoje štěstí si odvezou domů do Potěh.

Viktorka Štainerová se narodila 1. srpna v Čáslavi. Maminka Monika s tatínkem Romanem si svoji holčičku odvezou domů k Barborce. Ta se na sestřičku těší na Horkách.

Tomášek Kubín uviděl svoji maminku Helenu poprvé 1. srpna v čáslavské porodnici. Na prvního syna se těší tatínek Tomáš. Odveze si jej domů do Kutné Hory.

Barunka Ptáčníková se narodila 28. července v Kutné Hoře. Domů v Bahně se na ni těšil bráška Matýsek. Tam si ji odvezli maminka Janka a tatínek Petr.

Lukášek Macků se narodil 30. července v kutnohorské porodnici. Domů do Suchdola si ho za bratrem Péťou odvezli pyšní rodiče, maminka Věra a tatínek Petr.

Tomáš Sus se narodil 31. července v čáslavské porodnici. Z prvního syna se těší maminka Michaela a tatínek Tomáš, který si je odveze domů do Krchleb.

Ondra Szakacs světlo světa spatřil 29. července v Čáslavi. Ze syna se radují maminka Jitka a tatínek Ladislav. K sourozencům Jitce, Ládíkovi a Janičce si syna odvezou do Potěh.

Daniel Smítka se narodil 31. července v Kolíně. Vážil 2260 gramů a měřil 46 centimetrů. Domů do Kutné Hory si ho odvezou maminka Šárka Loucká a tatínek Michal Smítka.