Finanční prostředky posloužily k pořízení několika pytlů krmiva a dalších pochutin pro naše čtyřnohé miláčky. Za Dům dětí a mládeže kutnohorský útulek navštívila Eva Malinová a Michal Smrkovský. „Celkem se na pejsky vybralo 1311 korun, za které jsme nakoupili čtyři pytle granulí, celkem sedmdesát kilogramů krmiva,“ upřesnil vychovatel Michal Smrkovský s tím, že majitelka zverimexu paní Jakubowská ještě věnovala pytel umělých kostí a Eva Malinová nakoupila několik sáčků s piškoty.

Vše bylo pejskům kutnohorského útulku na Karlově předáno prostřednictvím Renaty Valentové, vedoucí útulku, která měla velikou radost. „Když nás uviděla, tak se ujala péče hostitelky, představila nám osobně všechny pejsky a vyprávěla jejich osudy. Eva Malinová se s každým pejskem přivítala a obdarovala ho několika piškoty,“ sdělil Smrkovský.

Toto propojení Dominiku a Psího útulku se uskutečňuje již šestým rokem. Zavedla ho svým příchodem do DDM právě Eva Malinová. „Tímto se snažím v dětech probudit zájem o zvířata a vést je k dobročinnosti,“ řekla Malinová s tím, že obdarování se uskuteční dvakrát do roka. Vždy o Vánocích, výdělkem je prodej dětských výrobků na náměstí, a po Akademii DDM, kde je taktéž prodej keramiky.