Fanoušci skupiny Derby si přijdou o víkendu na své
Paběnice - Rocková skupina Derby vystoupí již zítra od 20.30 hodin v paběnické sokolovně. Během večera zazní hity Když jsme k ránu pili víno, Jednou až jednou a mnoho dalších. Kromě kapely Derby zahraje v Paběnicích také skupina Manual.

Edita Dlouhá představí svou aktuální módní kolekci
Čáslav - Módní přehlídka Edity Dlouhé pro sezonu podzim a zima 2017 se uskuteční dnes a zítra od 18 hodin na Nové scéně v Dusíkově divadle v Čáslavi. Přehlídka bude v podání modelingové skupiny Performance Petry Smutné. Jelikož je módní přehlídka hojně navštěvována, lidem je doporučeno si dopředu zarezervovat lístky.Do Kutné Hory se vrátí opera
Kutná Hora - Blíží se zahájení 28. sezóny kutnohorských operních večerů, která bude probíhat v nových prostorách, konkrétně v budově kutnohorské střední průmyslové školy. Pro úvodní setkání organizátoři zvolili vzpomínku na italského tenoristu Luciana Pavarotiho, od jehož úmrtí uplynulo v září 10 let. První operní setkání se uskuteční v úterý 14. listopadu od 18 hodin a na programu budou výjimečné ukázky z bohatého repertoáru.

Gymnázium vyjde do ulic
Kutná Hora - Pedagogové, současní i bývalí studenti, ale také rodiče nebo přátelé Gymnázia Jiřího Ortena vyjdou ve středu 25. října do kutnohorských ulic. Průvodem v kostýmech a dobovými scénkami chtějí připomenout historii jejich školy.