Janek Ledecký vystoupí v Tylově divadle
Kutná Hora - Klasické vánoční písničky, ale i hity jako Budu všechno, co si budeš přát, Proklínám nebo Pěkná, pěkná, pěkná nebo Sliby se maj plnit o Vánocích. To je program, se kterým populární zpěvák Janek Ledecký přijede potěšit své fanoušky do kutnohorského divadla v úterý 5. prosince od 19 hodin.

Prodejní výstava začíná v preghausu Vlašského dvora
Kutná Hora - Prodejní vánoční výstava začíná v preghausu Vlašského dvora v pondělí 4. prosince od 13 hodin. Navštívit ji bude možné i následující dny od 9 hodin až do čtvrtka 7. prosince. Ten den bude otevřená do 15 hodin, ostatní dny do 16 hodin. Výstavu pořádá Centrum pro zdravotně postižené a seniory.

Dominik pořádá besídku
Kutná Hora - Vánoční besídka zájmových kroužků Domu dětí a mládeže Kutná Hora se uskuteční v Tylově divadle ve středu 6. prosince. Začne v 17 hodin.

Pátrací hra Rychlé šípy pokračuje ve městě
Kutná Hora - Velká pátrací hra se vrátila do Kutné Hory. Odstartovala v pondělí 27. listopadu, kdy lidé začali v historickém centru města na neznámém místě hledat figuríny pětice chlapců v životní. Ty jsou umístěny na nějakém vyvýšeném místě, které je viditelné z ulice, například na balkóně, střešním ochozu, vikýři, pavlači a podobně. Zprávu o objevení Rychlých šípů s adresou a stručným popisem místa mohou pátrači zaslat do 15. prosince na email: sipykh@seznam.cz nebo přinést na Večer světel, který s uskuteční v totéž datum v 17 hodin na náměstíčku u kostela sv. Jakuba. Tam bude hra slavnostně ukončena a úspěšní pátrači budou odměněni.