Všichni zájemci mají možnost hlasovat do konce listopadu, a to buď v anketě na webových stránkách knihovny, nebo e-mailem, či osobně v kterémkoli oddělení knihovny. Na výběr je ovečka, klarinetista, děti s dárky a andělíček. V internetové anketě bylo prozatím nejvíce hlasů uděleno ovečce - ZDE.

Přednáška seznámí s finanční gramotností

Čáslav – Finanční gramotnost pro dospělé je přednáška, která se uskuteční ve středu 21. listopadu v salonku Hotelu Grand v Čáslavi. Slova se ujme finanční poradce Martin Hájek. Setkání pořádá ve spolupráci s hotelem Rodinné centrum Kopretina. Na setkání je nutné se z důvodu omezené kapacity salonku předem registrovat, a sice u Terezie Tiché, vedoucí rodinného centra. Vstupné na přednášku je dobrovolné a výtěžek z něj bude použit na nákup pomůcek na doučování dětí v Kopretině.

Výtěžek z koncertu poputuje na opravu kostela

Solopysky – Posvícenský koncert oblíbené country skupiny Trampoty se odehraje v solopyském kostele svatého Bartoloměje. Kapelu doprovodí komorní kutnohorské pěvecké uskupení Freetet. Vstupné na koncert je dobrovolné a výtěžek z něj poputuje na opravu kostela. Koncert se koná v sobotu 10. listopadu od 16 hodin.

Kateřinská zábava tradičně roztančí Hotel Zruč

Zruč nad Sázavou – Tradiční Kateřinskou taneční zábavu plánují ve Zruči nad Sázavou. Zábava se uskuteční v předvečer svátku, a to v sobotu 24. listopadu v Hotelu Zruč. Zábavu pořádá Spolek rodičů a přátel školy při Základní škole Na Pohoří. K poslechu, ale hlavně k tanci zahraje uskupení Melodie. Zábava se uskuteční za podpory Města Zruč nad Sázavou. Vstupenky je nutné předem rezervovat, a sice na telefonním čísle 739 389 602.