Vypsaná fixa dnes zahraje v České
Kutná Hora -Koncert skupiny Vypsaná fixa s podtitulem Energie ze San Piega směs melodie a příběhu se uskuteční dnes od 21 hodin v Klubu Česká 1.

Sobota v Lorci bude patřit milovníkům tance
Kutná Hora - Taneční ples pořádaný Taneční školou Novákovi Kutná Hora se uskuteční zítra od 20 hodin v Kulturním domě Lorec. Tančit se budou jak standardní, tak latinskoamerické tance. Večer doprovodí hudba v rytmu společenských tanců. Předprodej vstupenek probíhá v Taneční škole na Václavském náměstí. 

Výstava Barbory Bálkové se chýlí ke konci
Kutná Hora - Poslední možnost zhlédnout výstavu Barbory Bálkové s názvem Noční můra pandy velké mají zájemci tento víkend, v sobotu i neděli bude otevřeno od 10 do 18 hodin. Výstava bude v neděli ukončena. Autorka svým dílem reaguje na aktuální globální a společenské problémy. Objekty a instalace na výstavě jsou vytvořeny ze zvířecích kostí a imitace lidské kůže. 

Tvoření pro dospělé pořádá Dům dětí a mládeže
Kutná Hora - Tvoření jarních věnců se mohou zúčastnit všichni dospěláci zítra od 10 hodin v Domě dětí a mládeže Dominik v Kremnické ulici v Kutné Hoře. Na vyrobení dekorace budou potřebovat věnečkový korpus a rozmanité přírodniny na jeho ozdobení. 

Škola oslaví své výročí
Kutná Hora - Střední odborná škola a Střední odborné učiliště řemesel oslaví své 30. výročí založení. Oslava pro pozvané hosty proběhne 29. března na Zelený čtvrtek. 

Pošta přechodně upraví otevírací dobu
Zruč nad Sázavou - Pobočka České pošty ve Staré Zruči změní od 19. do 23. března otevírací dobu. Otevře pouze od 8 do 11 hodin.

Zpěvačka Anna Slováčková hostem Tandemu
Kutnohorsko - Každý pátek po 11. hodině začíná ve vysílání Českého rozhlasu Region talk show Tandem Jana Rosáka. Dnešním hostem bude zpěvačka Anna Slováčková. V Tandemu se od ní mimo jiné dozvíte, jaké je to být dcerou slavných rodičů nebo jak se na její popularitě projevila účast v televizní soutěži Tvoje tvář má známý hlas. Tandem Jana Rosáka s Annou Slováčkovou naladíte dnes hodinu před polednem na frekvenci 100,5 FM.