Fotr a lotr, komponovaný pořad v klubu Česká 1
Kutná Hora – Kompotovaný pořad otce a syna, kdy „starej“ hraje a „mladej“ kecá. Takový bude dnešní večer Pavla J. Ryby a Kuby Ryby v klubu Česká 1. Od 21 hodin se tak představí známý baskytarista spolu s frontmanem populární kapely Rybičky 48.

Vánoční sešlost čeká diváky v Tylově divadle
Kutná Hora – Orchestr Jaroslava Ježka zve na jedinečný vánoční koncert, který připravil ve spolupráci s pěveckým sborem Cantores Cantant sbormistra Petr Hlavatého. Uskuteční se dnes od 19 hodin v Tylově divadle.

Vánoční stromek ve Zruči lze koupit Na úvoze
Zruč nad Sázavou – Prodej vánočních stromků ve městě byl zahájen. Lidé je mohou koupit v areálu technických služeb v ulici Na úvoze a to od pondělí do pátku od 7.30 do 14.30 hodin. V nabídce jsou smrky i borovice.

Program v kostele sv. Aloise bude o Vánocích nabitý
Uhlířské Janovice – Vánoční program v kostele sv. Aloise v Uhlířských Janovicích bude nabitý. Dnes zde zazpívá od 17 hodin dětský pěvecký sbor Červánek, zároveň si lidé budou ale moci až do 18.30 hodin přijít pro betlémské světlo. Svůj vánoční koncert zde pak v pátek 29. prosince odehraje vokální skupina KrisKros, začátek koncertu je naplánován na 19. hodinu. Vánoční program samozřejmě doplní také půlnoční bohoslužba, která se v kostele sv. Aloise uskuteční na Štědrý den přesně ve 24.00 hodin. 

Vyřídit občanský průkaz či pas půjde omezeně 
Čáslav – Městský úřad v Čáslavi upozorňuje občany, že oddělení občanských průkazů a cestovních dokladů odboru vnitřních věcí bude ve dnech 21. prosince až 2. ledna 2018 z technických důvodů mimo provoz. Průkazy či pasy si tak lidé budou moci vyřídit až od středy 3. ledna příštího roku.

Obecní zastupitelé se sejdou k jednání ve středu
Žehušice – Obecní zastupitelé se ke svému poslednímu jednání letošního roku sejdou ve středu 20. prosince v 17 hodin v zasedací místnosti městyse. Na programu bude mimo jiné budoucí rozpočet na rok 2018. 

Kapela Věnovanka zahraje posluchačům v Chotusicích
Chotusice – Čáslavská kapela Věnovanka zpříjemní adventní čas místním v pátek 22. prosince, kdy vystoupí se svým adventním programem od 18 hodin v chotusické sokolovně.