Přítomni ale budou také někteří zaměstnavatelé a zástupci úřadu práce. Vstup na veletrh je zdarma.

Rybáři si zazávodí v Černínech

Černíny - Malí rybáři se sejdou v sobotu 15. září v Černínech, aby se utkali v lovu ryb. Dětské rybářské závody začnou v 10 hodinu černínského rybníčku.

V Extreme Trail Parku ve Vinařích se konají závody

Vinaře - Koňské závody v Extreme trailu se uskuteční v sobotu 15. září ve Vinařích v Extreme Trail Parku mezi 8. a 18. hodinou. V první polovině soutěžního dne budou závodit nejmenší závodníci, mládež a junioři, a to s koněm na ruce i v sedle. Odpoledne se v soutěži utkají dospělí. Na závěr se bude závodit v rychlosti, ve zručnosti a také v disciplíně freestyle, což jsou jízdy v maskách ve volném zábavném stylu, kde se hodnotí nápad, obtížnost zvolených překážek a spolupráce s koněm. Po celý den bude přítomen komentátor, který diváky provede děním na závodišti.

V Ledečku promítnou v sobotu dokumentární filmy

Ledečko - Přednáška spojená s promítáním dvou dokumentárních filmů na téma Pralesy a Oceány se uskuteční v obci Ledečko v sobotu 15. září. Petr Coubal zde navíc bude prezentovat projekty Prales dětem a Oceán dětem. Zájemci se sejdou v 19.30 na obecním úřadě.

Michal Viewegh usedne do křesla pro hosta

Zruč nad Sázavou - Besedu Křeslo pro hosta pořádají ve Zruči nad Sázavou ve středu 19. září od 18 hodin v zasedací místnosti Spolkového domu Hostem bude tentokrát spisovatel a publicista Michal Viewegh. Vstupenky lze zakoupit v infocentru nebo v kanceláři manažerky ve Spolkovém domě.