Slavnostní předání hlavních cen se uskutečnilo ve čtvrtek 13. června v trampolínovém centru Hop aréna v Čestlicích za účasti Jiřího Kejvala, předsedy Českého olympijského výboru, ambasadorů Sazka Olympijského víceboje (Šárka Kašpárková, Štěpán Janáček, Ilona Burgrová, Michal Navrátil, Petr Pilát, Jiří Beran), týmu organizátorů a také reprezentantů vítězné školy - učitelů Radka Jáska a Lenky Hanzlíkové a žáků-sportovců Nely Mocové a Štěpána Jelínka, kteří se doslova vyřádili na spoustě skákacích trampolín.

Nákup kvalitního sportovního vybavení plnohodnotně obohatí hodiny tělesné výchovy na škole, která se projektu Českého olympijského výboru, jehož cílem je přivést ke sportování co nejvíce dětí, věnuje od nultého ročníku, tedy od roku 2014.

V pondělí, 24. června, obdrží žáci, kteří splnili všech osm disciplín víceboje, spolu se školním vysvědčením také Olympijský diplom a letošní ročník Sazka Olympijského víceboje bude historií. Poděkování patří především dětem, ale i mnohým pedagogům, kteří mají na úspěšném projektu také svůj podíl.

Radek Jásek