Tak nějak lze charakterizovat hotel Svatý Hubert ve Zbraslavicích 
u vlakového nádraží, který 
i letos obhájil na Kutnohorsku své prvenství v rámci soutěže Deníku Hospůdka roku 2013. I tentokrát si díky přízni nejen čtenářů, ale především svých návštěvníků vysloužili titul toho zákazníky nejlépe hodnoceného restauračního zařízení na Kutnohorsku.

Jak prozradila provozní hotelu Lenka Červenclová, od návštěvníků i obyvatel měl jejich podnik silnou podporu. „Protože máme své stránky na Facebooku, tak víme, že i zde nám informace o hlasování dávali," řekla Lenka Červenclová.

close Hospůdkou roku 2013 zvolili čtenáři potřetí Hotel Svatý Hubert ve Zbraslavicích zoom_in

Ona sama jakožto provozní má na starost řízení chodu hotelu: zpracovává objednávky, dohlíží na činnost zaměstnanců, obstarává nákupy a administrativu, včetně dalších věcí. „Kromě mě zde funguje ještě dalších jedenáct lidí: dva naši kuchaři, čtyři číšníci, tři pomocné kuchařky, pokojská 
a náš kotelník," vypočítala veškerý personál vrchní provozní.

Ve víru oslav 
a firemních rautů

Prostředí restaurace, kterou zdobí dřevěné obložení, židle 
a stoly z masivu, zelené ubrusy a vycpaná zvěř, láká nikoliv k bujarým pitkám, ale spíše k příjemnému posezení s rodinou, narozeninovým oslavám nebo firemním akcím. „Jelikož jsme hotel a ne pouze restaurace, spíše nám sem jezdí lidé slavit různá výročí, třeba narozeniny. Dobře připraveni jsme i na případné firemní akce. Pro ty máme vyhrazený salonek, kam se vejde kolem dvaceti osob. Je zde umístěn dataprojektor a také plátno pro případnou projekci," potvrdila Lenka Červenclová.

close Hospůdkou roku 2013 zvolili čtenáři potřetí Hotel Svatý Hubert ve Zbraslavicích zoom_in

K přespání mohou hosté využít devět pokojů od klasických dvojlůžkových až po rozlehlý exkluzivní apartmán.

Romantika pro zamilované

Jak prozradila provozní Lenka Červenclová, na své si v Hubertu přijdou i zamilované páry. „Pořádáme u nás totiž romantické víkendy. V ceně je kromě pronájmu pokoje na dva dny zahrnuta také večeře o třech chodech, vířivka nebo sauna, láhev sektu na pokoj 
a také květiny pro dámu," popsala blíže romantiku v loveckém prostředí Lenka Červenclová.

Restaurace hotelu Svatý Hubert se zaměřuje na klasickou českou kuchyni. Mezi jejich silné stránky patří především příprava zvěřiny. „Nyní máme nový jídelní lístek. 
Z české kuchyně si návštěvníci pochutnají například na kachním stehnu, klasiku pak představuje kančí tradiční svíčková. „Svíčková je mezi lidmi hodně oblíbená, mezi omáčkami nejoblíbenější," potvrdili i zaměstnanci hotelu.

close Hospůdkou roku 2013 zvolili čtenáři potřetí Hotel Svatý Hubert ve Zbraslavicích zoom_in

Co návštěvníky na „Hubertu" nadchne? Kromě dobrého jídla to jsou i vycpaná zvířata na stěnách. „V hale u recepce máme dokonce i vycpaného medvěda, hosté se u něj často fotí," dodala na závěr s úsměvem provozní Lenka Červenclová.