Ta svým psům věnuje svůj veškerý volný čas a nikdy by ji nenapadlo, že by jí jeden ze tří psích miláčků mohl být ukraden.
Když se Šárka Kopáčková v pátek 15. listopadu okolo oběda vracela domů, utrpěla šok. Zjistila, že osmiměsíční pejsek Jack Russel teriér Charlie nikde není.
„Charlie pobýval na zahradě společně s druhým šestiletým russlem a sedmiletým retrívrem. Není možné, aby odešel od svého kamaráda. Nikde žádné známky toho, že by utekl, nikdo ho neviděl, ani jeden jediný člověk," uvedla majitelka odcizeného štěněte Šárka Kopáčková. Dle jejích informací byl případ nahlášen na městskou policii.
„Všude po celém městě jsem roznesla stovky letáků, ale doteď Charlieho nikdo neviděl. Charlie pro nás znamená srdeční záležitost," řekla dále nešťastná majitelka ztraceného štěněte.
Příběh odcizeného štěněte se dostal více mezi lidi a dokonce se o něm mluví. Hlavním tahákem příběhu je nabízená odměna za nalezení ve výši 25 tisíc korun.

Charlie byl bez papírů, ale jeho rodiče jsou čistokrevná rasa. „Pejsek byl velmi hezký snadno identifikovatelný, druhého takto zbarveného nenajdete. Má tečku na čele a černý kroužek okolo ocásku," popsala charakteristiku osmiměsíčního štěněte majitelka Šárka Kopáčková.
Mezitím co zoufalá majitelka postrádající svého čtyřnohého miláčka vylepovala 
v ulicích města plakáty s fotografiemi Charlieho, na sociálních sítích se strhla lavina sdílení zprávy o ukradeném štěněti.

Štěně se zřejmě nachází jinde


„Pejska už nejspíš koupil někdo, kdo ani neví, že byl ukraden, a nebude ho chtít jen tak vrátit," řekla smutně Kopáčková. Ta se dále domnívá, že Charlie se nemusí nacházet už ani v České republice. Po Charliem pátrali společně 
s přáteli tři dny a tři noci.
„Případ krádeže Charlieho jsme nahlásili v pátek v sedm hodin večer na policejní stanici v Kutné Hoře," uvedla dále Kopáčková.
V těchto případech městská policie postupuje tak, že vyrozumí v první řadě městský útulek a v rámci služby po pejskovi pátrá. Majitelka prosí 
o jakoukoliv informaci 
o Charliem.
Podobný příběh zažili majitelé fenky Julie včera v ranních hodinách. Julinka je kříženec labradora a ridgebacka. V době, kdy hárá, utekla z domu. Majitel Petr Kolář si je jistý, že utekla v doprovodu malého knírače. Tento příběh měl však šťastný konec: „Utekla ráno, a tak jsme se ji vydali hledat. Z horní části Žižkova jsme ji našli až na Rovinách, kde to zná," uvedl majitel nalezené fenky. „Zprávy
o ztraceném štěněti jsem si také všiml na facebooku, kde to mí přátelé také sdíleli. Samozřejmě se díváme kolem sebe, a kdybychom Charlieho někde zahlédli, budeme majitelku určitě kontaktovat," dodal.
V pátek 15. listopadu byla shodou okolností nalezena 
osmiměsíční fenka Goldie. Ta zůstala přivázána k lavičce a byla téměř přiškrcena. Fenka stadforda původně patřila studentce čáslavské zemědělské školy a nyní čeká v útulku na novou rodinu. Goldie je hodná, mazlivá a dobře živená.