V internetovém hlasování skončila na druhém místě s 280 body. „Bohužel, jsem žádnou cenu za umístění nedostala, ale hlasováním mezi děvčaty, kdo je z naší „dvanáctky“ nejoblíbenější, jsem s Markétou, která měla stejný počet hlasů, vyhrála a za to jsem obě obrdžely dort, po kterém se jen zaprášilo,“ řekla Jonáková s tím, že se musely smát, protože byly jediné dvě černovlásky a porazily všechny ostatní blondýnky.


Podle slov Jonákové byla atmosféra soutěže velmi zajímavá. Soutěžící byly ubytovány v horské chatě, kde děvčatům byla pořád hrozná zima. Dívky se od rána do večera nezastavily a neustále trénovaly nebo pozměňovaly už natrénované věci, které se neustále měnily. „Jeden den jsme se byly například podívat v porcelánce a fotily jsme se u otevřeného venkovního bazénu,“ uvedla mažoretka. Se všemi soutěžícími dívkami si Karolína rozuměla. „Parta holek, které tam byla se mnou byla úžasná. Všechny jsme si rozuměly a dost jsme si pomáhaly a podporovaly se navzájem. Přitom jsme byly soupeřky,“ uvedla Jonáková. Dívky daly Karolíně přezdívku Čert v krabičce protože její pochodovka byla velmi rychlá.

Nakonec vyhrála Romana Kroupová se kterou jsem si nejvíc Karolína rozuměla. „Docela se mi po naší partě stýská s některými mažoretkami jsem v kontaktu a navzájem si vyměňujeme skladby nebo se učíme nový triky. Docela se těšim až zase společně něco podnikneme,“ řekla sympatická Kutnohoračka s tím, že to byla pro ní zajímavá zkušenost. Karolína Jonáková by si přála, aby její mažoretková skupina, byla ještě úspěšnější, než v minulém roce. Do budoucna by si Karolína chtěla udělat certifikát na angličtinu a dostat se na vysokou.