V pátek 4.dubna se v Kladně konal postupový Master Class v Kladně. Byl to závod ve cvičení podle lektora: Nejlepší patnáctka závodnic postoupila do finále. Zároveň se ale finalistky kvalifikovaly na Mistrovství České republiky, které se bude konat v květnu v Praze.

V kategorii 8 až 10 let se do finále probojovala Mája Mrázková. V kategorii 11 až 13 let skončila na pátém místě Klárka Skalníková a v kategorii 14 až 16 let vyhrála bronzovou medaili Terka Mrázková.

Všechny tři závodnice postoupily do finále, kam se již se závodu, který byl dříve v Praze probojovala Sabinka Juránková, Adélka Němcová a Anička Žáčková.

V sobotu a v neděli se v Olomouci konal třetí postupový závod Mistry s Mistry. Zde opět vyhrála zlatou medaili v kategorii sportovní aerobik sólo Sabinka Juránková. Další medaile získala kutnohorská výprava ze soutěže dvojic, mini týmů a maxitýmů.

Do Jičína na závod Bohemia aerobik tour se v sobotu vypravily čtyři týmy. V kategorii Sport team do 8 let získal zlatou medaili tým Rybičky. První místo si připsal i tým v kategorii 11 až 13 le Five Girls. Tým Pážata pak získal bronz v komerčním aerobiku

Poslední závod se odehrál v neděli v Kralupech nad Vltavou kde se konala soutěž Aerobic Mini Teams. Tým Pážata zde vyhrál zlaté medaile a tým Monster High bronzový pohár.

Výsledky:

Kladno
8 až 10 let: ve finále Mája Mrázková.
11 až 13 let: 5. místo Klárka Skalníková
14 až 16 let: 3. místo Terka Mrázková.

Olomouc:
Sportovní aerobik sólo:
do 8 let:
4.místo – Emička Pajerová
9. místo – Anička Náhlovská
11. místo – Emička Urbanová
9 až 10 let:
5.místo – Adélka Veselá
13.místo – Adélka Němcová
11 až 12 let:
1.místo – Sabinka Juránková
13 až 15 let:
13.místo – Maruška Dvořáčková
20.místo – Anička Žáčková
22.místo – Sandra Barešová
23.místo – Mája Čižinská
Sportovní aerobik dvojice:
do 8 let: 5.místo – Anička Náhlovská a Emička Pajerová
9 až 11 let: 2.místo – Sabinka Juránková a Adélka Němcová
13 až 15 let: 24.místo – Terka Mrázková a Klárka Skalníková
Sportovní aerobik mini týmy:
2.místo: Eliška Gottfriedová, Anička Náhlovská a Emička Pajerová
Sportovní aerobik maxi týmy :
do 8 let: 1.místo – Eliška Gottfriedová, Anička Náhlovská, Markétka Matoušková, Emička Pajerová, Emička Urbanová
9 až 11 let: 2.místo – Štěpánka Helclová, Sabinka Juránková, Verďa Kadlečková, Adélka Němcová, Eliška Pěgřímková a Adélka Veselá
12 až 15 let: 2.místo – Sandra Barešová, Katka Berková, Mája Čižinská, Maruška Dvořáčková, Sabča Vocelová a Anička Žáčková

Jičín
Kategorii Sport team:
do 8 let: 1.místo tým Rybičky (Kristýnka Havlíčková, Natálka Hrabalová, Nelinka Mocová, Martinka Vorlíčková, Vaneska Vošická a Zuzana Zdychyncová)
11 až 13 let: 1.místo – tým Five Girls (Bára Benešová, Bára Chválová, Terka Mrázková, Klárka Skalníková a Katka Trousilová)
Komerční aerobik A
6 až 8 let : 3.místo – tým Pážata (Terezka Abrahámová, Lucinka Kovandová, Kristýnka Matušinová, Viktorka Novotná a Katka Velclová)
Fitness týmy 9-10 let : 5.místo – tým Monster High ( Tina Candráková, Ella Dorazilová, Míša Hájková, Eliška Kociánová, Ivetka Koutová, Natálka Kršková, Mája Mrázková, Natálka Netíková, Tonička Smetanová, Míša Urbánková a Andrejka Weissová)

Kralupy nad Vltavou
Aerobic Mini Teams.
1. místo: Tým Pážata
3. místo: Tým Monster High