Vystoupení Nohavici ze dne 25. února naplnilo Dusíkovo divadlo do posledního místa. Smůlu proto měla i Jaroslava Fialková z Čáslavi, která se na koncert těšila, ale nedostala se. „Sice jsem lístky tak zoufale nesháněla, ale mrzí mě to. Myslela jsem, že budou ještě v prodeji, ale neodhadla jsem, že bude tak velký zájem,“ řekla Fialková.


„Jaromír Nohavica je prostě fenomén,“ uvedla ředitelka čáslavského divadla Eva Albrechtová. Dalo by se říci, že kam Jaromír Nohavica přijede, tam vyprodá divadlo. „Předprodej vstupenek byl zahájen 30. ledna a do tří dnů bylo již vyprodáno,“ řekla Albrechtová. V případě tohoto koncertu mohla jedna osoba koupit pouze šest lístků, více jich prostě zájemce nedostal.


„Koncert Jaromíra Nohavici byl vyprodaný, ale s tím se počítalo, jelikož má pouze čtyři koncerty ve středních Čechách,“ uvedla Eva Albrechtová. Nohavicu by v čáslavském divadle opět uvítali, ale to záleží na zpěvákovi a jeho týmu, kde bude koncertovat. Obtížné bylo sehnat i lístky do kutnohorského divadla, kde se koncert uskuteční zítra.


„Koncert Nohavici máme také vyprodaný,“ uvedl produkční divadla Vladimír Císař s tím, že s prodejem lístků se začalo 4. února a vyprodáno bylo hodně brzy. Těšit z koncertu Nohavici se může i jeho skalní fanoušek Petr Dojčiak z Kutné Hory. Ten si pro lístky zašel hned 4. února. „Já jsem rád, že jsem lístky sehnal. Bylo to celkem umění, ale můj bratr už takové štěstí neměl a vstupenky nesehnal. Vůbec se tomu ale nedivím, protože na koncerty Jaromíra Nohavici je vyprodáno skoro pořád. Například deset jeho koncertů v Ostravě bylo vyprodáno během tří hodin,“ řekl Petr Dojčiak.