U SPD je nejvýše na kandidátce s číslem 5 Antonín Dušek z Malešova, u KSČM je to s číslem 3 Jan Klán. Ten už byl v letech 2010 až 2017 poslancem.

Své želízko v ohni má také koalice České pirátské strany a Starostů a Nezávislých. Šanci uspět má jak Klára Kocmanová (Piráti), která je dvojkou středočeské kandidátky, tak Štěpán Drtina (Piráti) na šestém místě.

Koalice Spolu má z Kutnohorska jediného kandidáta, ovšem i ten má určitou šanci na úspěch. Je jím vysokoškolský učitel a živnostník z Bratčic Jiří Havránek (ODS), který je šestkou na kandidátce.

Kandidáty z Kutnohorska bez výrazné šance na zvolení má ale i Strana Zelených, Volný blok nebo Česká strana sociálně demokratická (ČSSD), kde je dvojkou bývalý ministr průmyslu a obchodu Milan Urban.

Do parlamentu se ale chystá i krajně pravicové hnutí Aliance národních sil. Z Kutnohorska má celkem čtyři zástupce. Mezi dalšími stranami nechybí Trikolora, Svobodní a Soukromníci, Hnutí Prameny, Koruna Česká či Otevřeme Česko normálnímu životu.

Nechybí ani vládnoucí ANO 2011, které má na Kutnohorsku 4 kandidáty, mezi nimi i dopravního pilota z Čáslavi Drahomíra Blažeje.