V následujícím okamžiku se ale, při pohledu do jeho bezelstných očí, rozplýváte a sobě i celému světu dáváte na vědomí, že právě on je tím nejhezčím, nejkrásnější přítelem člověka. A je jedno, jak se jmenuje a jak mu říkáte. Pro vás je to prostě váš „miláček".

Regionální Deníky v Praze a ve středních Čechách, a tedy i Kutnohorský deník, přicházejí se soutěží - anketou o zajímavé „pejskařské" ceny. Na kuponu, který v těchto dnech uveřejňujeme v tištěných vydáních, máte jednoduchý přihlašovací formulář. Ten vyplníte a přiložíte fotografii svého psího miláčka. A pak kupon mejlem, poštou nebo osobně doručíte do 16. ledna 2016 do naší redakce. Stejně tak můžete využít elektronickou poštu. Fotografii, jméno pejska, jeho rasu, záliby (oblíbenou hračku, oblíbené místo na procházku…) a v neposlední řadě jméno majitele a kontakt na něj pošlete na e-mail pes.kutnohorsky@denik.cz

My všechny vaše přihlášky budeme evidovat a už v lednu se rozhoří hlasovací boj o toho psího miláčka, který bude čtenářům Kutnohorského deníku připadat nejsympatičtější. První tři majitelé miláčků si odnesou zajímavé ceny. Navíc vítězný pes postoupí do krajského finále, kde toho úplně nejkrásnějšího čeká ještě zajímavější ocenění.

Proto neváhejte, svého čtyřnohého miláčka nafoťte a přihlaste ho. Přece mu neuděláte to, že byste ho do soutěže nezařadili. Vždyť ten váš miláček je přece ten nejkrásnější!