Na co se můžete těšit v čísle 19/2018?

- Rozhovor s operní pěvkyní z Kaňku Janou Veberovou, která zkusila mnoho profesí - byla prodavačka, fakturantka, sekretářka i modelka. 

- Cesta za titulem. Víte o tom, že dostat se na vysokou školu je nyní nejlehčí v historii?

- Souhrn 7+1 NEJ událostí z minulého týdne.

- Ze života spolků: hasiči změřili síly v běhu na rozhlednu, školáci z kutnohorské Masarykovy školy oslavili Den Země.

- Miminka narozená v minulých dnech v čáslavské porodnici.

- Retro seriály: spolužáci (MŠ Chotusice a MŠ U Bašty v Čáslavi), výstavba sokolovny v Křeseticích, 'pohlednice' s fotbalisty Malešova, Suchdola, Ratají nad Sázavou, ale také se štamgasty kutnohorských hospod U Kalicha a U Hasičů.

- Kompletní přehled kulturních a společenských akcí na Kutnohorsku.

- Deník nám fandí: obrazem představujeme házenkářský A-tým TJ Sparta Kutná Hora.

- Matka pro 21. století! Na 13. května letos vychází Den matek. Víte, jaká je historie svátku? Přečtěte si téma týdne a příběh maminky z Kutnohorska.

- Užitečné rady: sázíme jahody, 3x vaření s pivem.

- Ze sportu jsme pro vás vybrali: ohlédnutí za postupem kutnohorských florbalistek ze třetí ligy, povídání s talentovaným tenistou Dominikem Náhlovským, rozhovor s pořadatelem mezinárodních fotbalových turnajů Štěpánem Sokačem

Kutnohorský týden.

Ani týdeník však nelze vytvářet bez spolupráce s vámi, čtenáři. Budeme rádi, když nás upozorníte na zajímavosti ve vašem okolí, na zajímavé lidi, na akce, které se u vás konají, když nám pošlete zajímavé fotografie. Nejlépe na e-mailovou adresu: redakce.kutnohorsky@denik.cz. Děkujeme!

Předplatné týdeníku Kutnohorský týden.