Na co se můžete těšit v čísle 32/2018?

Rozhovor s entomologem Michalem Kavkou.  

- Souhrn 7+1 NEJ událostí z minulého týdne.

Život na Kutnohorsku: Prohlídku kostela pojali netradičně

Miminka narozená v minulých dnech.

Retro seriály: Retro pohlednice (Pětatřicet let Kutnohorské Kocábky). Spolužáci (Děti v Mateřské škole v Miskovicích v roce 1953. Děti v Mateřské škole Trebišovská v Kutné Hoře v roce 1979)

Zpravodajství: Osobnosti regionů: Církevní restituce dodatečně nedaňte. Je to populismus.

- Seriál: POSLEDNÍ MÍSTA ČLOVĚKA: Prach jsi a v prach se obrátíš

- Kompletní přehled kulturních a společenských akcí na Kutnohorsku.

Fotbalové návraty Kutnohorského deníku: Tentokrát z roku 2007.

- Jak funguje mlýn? Přečtěte si téma týdne.

Zahrada: Každá kapka má cenu zlata. Recepty: 3x cukety

- Speciál Hasiči kolem nás: Dakarský speciál našel nový domov, radost udělal malínským hasičům. Požárů je v suchém létu příliš. Co dělat, aby nevznikaly

- Ze sportu jsme pro vás vybrali: Svaz nemá místopředsedu, Lubomír Tvrdík odstoupil. Hřebce ve finále Pukma Cupu dokázal zkrotit Team Exact. Rozhovor s předsedou hokejového klubu SK Sršni Kutná Hora Michalem Procházkou.

- A na závěr obrazem. Fotoohlédnutí za několika událostmi: Příměstský tábor se zaměřil na čtyři živly, kinematograf bratří Čadíků se na čtyři dny usídlil na Palackého náměstí v Kutné Hoře, horké počasí vyhnalo lidi k vodě, tradiční Svatoanenská pouť se v Sudějově.

Kutnohorský týden.

Ani týdeník však nelze vytvářet bez spolupráce s vámi, čtenáři. Budeme rádi, když nás upozorníte na zajímavosti ve vašem okolí, na zajímavé lidi, na akce, které se u vás konají, když nám pošlete zajímavé fotografie. Nejlépe na e-mailovou adresu: redakce.kutnohorsky@denik.cz. Děkujeme!

Předplatné týdeníku Kutnohorský týden.