KUTNOHORSKO

Koncert folkové kapely Jitrocel
Kdy: pátek 3. listopadu od 18.00
Kde: Kutná Hora, Tylovo divadlo
Za kolik: 150 Kč
Proč přijít: Vzpomínkový koncert skupiny Jitrocel, která působila na Kutnohorsku před 25 lety. Muzikanti by si nyní rádi zavzpomínali na zlaté časy a podělili se se svými příznivci o nestárnoucí písničky.

close Vzpomínkový koncert skupiny Jitrocel je naplánován v Tylově divadle na pátek 3. listopadu. info Zdroj: se souhlasem Tylova divadla Kutná Hora zoom_in Vzpomínkový koncert skupiny Jitrocel je naplánován v Tylově divadle na pátek 3. listopadu.

Komorní barokní koncert
Kdy: sobota 4. listopadu od 18.00
Kde: Kutná Hora - Sedlec, kostel Všech svatých s kostnicí
Za kolik: 200 Kč
Proč přijít: Jediný letošní koncert v kostele Všech svatých s kostnicí se uskuteční přímo v dolní kapli, bude ve znamení baroka, tedy z období, ve kterém žil architekt Santini a jehož postupy ve své tvorbě uplatňoval. Na andělský nástroj harfu zahraje Katarína Ševčíková, na violu Eva Mokrá.

Kostel Všech svatých s kostnicí v Kutné Hoře - Sedlci:

| Video: Youtube

Sněhová královna v ledovém království
Kdy: neděle 5. listopadu od 15.00
Kde: Kutná Hora, Tylovo divadlo
Za kolik: 150 Kč
Proč přijít: Muzikálová pohádka na motivy Hanse Christiana Andersena v podání Metropolitního divadla Praha. V ledovém království na konci světa žije zlá Sněhová královna, která má srdce z ledu. Jednoho dne, když se prohání jako mrazivá meluzína nad Královstvím slunce, zahlédne prince Kryštofa, který si ze sněhu staví sněhuláka. Jeho mladší sestřičky Ella a Anna si z bratrovy nešikovnosti dělají legraci… a jak to bylo dál se dozvíte v Tylově divadle!

Z představení Sněhová královna v ledovém království:

| Video: Youtube

Spolu s úsměvem - benefiční koncert
Kdy: pátek 3. listopadu od 19.00
Kde: Hotel Grand, Čáslav
Za kolik: dobrovolné vstupné
Proč přijít: Oblastní charita Kutná Hora a Středisko Na Sioně pořádá 3. listopadu 2023 od 19 hodin první ročník benefičního hudebního večera Spolu s úsměvem. Koncert se bude konat v Čáslavi v prostorách hotelu Grand. Návštěvníci se mohou těšit nejen na známé kapely jako je Jablkoň a Gamba blues band, ale také na další tři zajímavá hudební vystoupení. Více…

Gamba Blues Band:

| Video: Youtube

KOLÍNSKO

Výlov Vyžlovského rybníka
Kdy: sobota 4. listopadu od 9.00
Kde: hráz Vyžlovského rybníka
Za kolik: zdarma
Proč přijít: Česká zemědělská univerzita v Praze zve na největší výlov ve středních Čechách. Těšit se můžete na ukázky tradic, prodej ryb a rybích specialit, lesní pedagogiku i živou hudbu, zkrátka na bohatý program a nevšední podívanou pro celou rodinu.

Výlov Vyžlovského rybníka:

| Video: Youtube

Koncert filmové hudby
Kdy:
pátek 3. listopadu od 19.00
Kde: Český Brod, kulturní dům Svět
Za kolik: 290 korun
Proč přijít: Symfonický orchestr Dalibora Havlíčka se vrací do Českého Brodu s novým koncertem filmových melodií. V novém programu bude hrát hlavní roli žánr sci-fi a fantasy. Uslyšíte například hudbu z filmů Star Wars, Pán prstenů nebo Jurský park.

Hra o trůny - Symfonický orchestr Dalibora Havlíčka:

| Video: Youtube