Akce se uskutečnila v pondělní sváteční odpoledne. Pro děti zde byly připraveny různé soutěže a hry - stříkání vodou na terč, skákání v pytlích, prolézání tunelem, lovení rybiček a žabiček, minigolf, slalom s pinpongovým míčkem na lžíci, házení kroužků na cíl, poznávání zvířátek, skládačky, chůdy pro nejmenší, a podobně.

,,Počasí se vydařilo, ale účast místních dětí byla z důvodu onemocnění, bohužel, nižší," uvedla starostka obce Ilona Vavřičková.

Děti na novém hřišti zatím naleznou dřevěnou věž Monkey's Tower se skluzavkou a dvěmi houpačkami - houpačkový přístavek Monkey's Duomodul a kolotoč. Příští rok se ale počet herních prvků rozroste. ,,Plánujeme vybudovat novou přístupovou cestu ke hřišti a hřiště rozšířit o další herní zařízení, konkrétně dvě pružinové houpačky a vahadlovou houpačku,," dodala starostka s tím, že pořízení herních prvků zatím stálo osmdesát čtyři tisíc korun. ,,Vybudování dopadové plochy, nátěr a montáž herních prvků jsme zajistili svépomocí za účasti místních občanů, kterým tímto moc děkuji," uzavřela Ilona Vavřičková.