Její podstatou je sběr a předávání dárků pro děti ze sociálně znevýhodněných rodin a azylových domů. Do sbírky přispěli také právě čáslavští vojáci.

“Pro děti se sešla spousta dárků, plenky, novorozenecké oblečení, základní dětská hygiena a plný pytel nových plyšáků. Nezapomnělo se ani na jejich maminky a na ty, které do azylových domů teprve v průběhu roku přijdou. Bylo příjemné vidět, jak naše dárky udělaly radost farářce Českobratrské církve evangelické paní Drahomíře Duškové-Havlíčkové, která celou akci zaštiťuje. Právě jí jsme všechny balíčky předali. Mohli jsme dokázat, že ještě existují lidé, kterým nejsou lhostejné osudy jiných,“ uvedla mluvčí základny Karolína Svobodová.

Největší odměnou je pro vojáky úsměv na dětské tváři, který dokáže naplnit a zahřát u srdce.  Lidé, kteří se chtějí k projektu přidat, mohou krabice zaregistrované přes internet odevzdávat ve středisku Diakonie na Komenského náměstí do pátku 6. prosince nebo v budově Evangelického sboru v Karafiátově ulici v neděli 8. prosince.