Dcera paní Michaely říká, že štěstí je potkalo díky septiku. Před časem, když ho manžel Michaely vyčerpával, potřeboval přidržet hadice, ty se mu samozřejmě rozpojily a Michaelu pokropil obsah septiku od pasu dolů. „Byla jsem naštvaná, smradlavá, ale vybavila jsem si i pověru o štěstí a penězích. Ač na pověry moc nevěřím, koupila jsem si los a vsadila také Sportku,“ řekla Michaela s tím, že samozřejmě nic nevyhrála.


Štěstí však přišlo v pondělí. Michaela z práce došla na nákup, pak se synem na trénink a honem domů připravit večeři a dětem pomoci s úkoly. „Do tohoto chaosu vejde manžel se štábem z Orionu, který přijel do naší vesnice a manžela právě zastihl při příjezdu z práce domů před domem,“ vylíčila své zážitky Michaela. Následovalo natáčení hvězdy, kterou již dříve na popud manžela a dětí Michaela vystřihla a vylepila na okno, posléze počítání výrobků, které si děti pečlivě schovávaly. „Všichni jsme zajásali nad výhrou a radost nám nezkazilo ani to, že auto jsme nevyhráli. K tomu nám chybělo jen několik málo výrobků,“ zakončila šťastná Michaela.


S hvězdou vylepenou na okně může vyhrát kdokoliv, dokonce i nové vozidlo. Tým Orion jezdí po celé republice od 4. února do 28. března. Za vylepenou hvězdu Orion dostanou šťastlivci 25 tisíc korun a za každý nerozbalený výrobek Orionu lze získat pět tisíc korun až do výše sto tisíc korun. Tak jako rodina z obce Žáky na Kutnohorsku.