„Knížku Kovy Ovšem jsem psal posledních osm měsíců, dal jsem do ní neskutečně hodně úsilí a jsem šťatnej, že vám jí můžu v Čáslavi představit!“ uvedl Karel Kovář autogramiádu. „Píšu v ní o tom, jak jsem vyrůstal, o své rodině, o tom, jak ve mně moji blízcí podporovali kreativitu a o tom, jak klukovi z malýho města se díky YouTube otočil život vzhůru nohama,“ dodal Kovy.

| Video: Youtube

Karel Kovář je nejen youtuber, ale také vloger a v minulosti také let's player. V současnosti má na svém hlavním YouTube kanále hodně přes 400 tisíc odběratelů. Od ostatních českých youtuberů se liší tím, že probírá aktuální společenská témata, nebojí se komentovat politiku, sociální sítě a také nejrůznější negativní jevy. Jeho tvorba vychází z tzv. infotainmentu, tedy propojení informací a zábavy. Daří se mu tak vzbudit emoce a bořit předsudky ve společnosti.

„V mojí sbírce osobních příběhů a fotek najdete taky básničky, protože si myslím, že básničkou může člověk sdělit víc, než sáhodlouhou knihou,“ uzavřel autogramiádu v Čáslavi Karel Kovář. A že je jeho vliv opravdu obrovský, potvrdila „tlačenice“ před čáslavským knihkupectvím.

| Video: Youtube