Zero Point vstupuje do letní sezóny s novou nabídkou. Každý týden pro návštěvníky obmění výběr několika sendvičů nebo speciálních drinků do originálních a uzavíratelných nádob. Po vzoru evropských parků svým hostům nabídne zápůjčku dek i dalšího inventáře pro jejich možný piknik v zahradách. 

Žízeň zažene limonáda, hlad sendviče

Sortiment doplňují Karáskovy limonády, oblíbené druhy Fermentád nebo čerstvě pražená káva od Michala Křižky z Poděbrad. Jedinečný pro návštěvníky pak bývá drink Red Garden, inspirovaný právě kvetoucími zahradami GASKu. 

Po dobu nouzového stavu je provozní doba omezená. Zero Point své okno otevře každý den kromě pondělí, a to v čase od 11 do 17 hodin a prozatím veškerý sortiment nabídne s sebou. 

Zero Point je jedinečné propojení industriálního lodního kontejneru s výhledem na největší dominanty celého města. V roce 2019 bylo založeno dvěma absolventy hotelové školy Danielem a Richardem jako pilotní projekt. Jejich cílem bylo spojovat lidi, propojit umění, gastronomii a hudbu. V roce 2020 na tuto linku navazují, okouzlující místo znovu se otevírá všem příchozím.